Lexanové prístrešky – popis

POPIS | FOTOGALÉRIA | OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR

Prístrešky

Prestrešenia z polykarbonátov sa vyznačujú ľahkou konštrukciou – železnou alebo nerezovou – jednoduchou a rýchlou montážou, dlhou životnosťou – záruka na správne inštalovaný polykarbonát je 5 rokov – príjemným vzhľadom. Polykarbonátové dosky môžeme použiť aj nerozbitné a UV stabilizované, takže slnečné žiarenie ich nerozkladá. Prístrešky alebo svetlíky montujeme kvôli strešnému presvetleniu výrobných, skladových, športových a iných hál, átrií, ale aj ako rôzne ľahké presvetlené prístrešky nad vstupmi, nástupišťami, rampami a domami.

Konštrukcia

Konštrukcia prístrešku alebo svetlíka môže byť oblúková, celohliníková, vo farbe prírodného hliníka, s možnosťou dofarbenia eloxom alebo práškovými farbami podľa RAL. Vieme použiť aj rôzne nerezové upevňovacie prvky a gumové tesnenia.

Výplň svetlíka

Výplň svetlíka tvoria komôrkové polykarbonátové platne – lexan vo farbe čírej, opálovej, bronzovej alebo bezpečnostné polykarbonátové platne Lexan Exell D s plnou nepriehľadnosťou.

Rozmerové možnosti svetlíka

V rámci vonkajšieho rozpätia sú rozmerové možnosti svetlíka: štandard od 1000 mm do 6000 mm, iná šírka na požiadanie. Výhodou je neobmedzená dĺžka – výroba je presne na požadované rozmery.

Montáž svetlíka

Montáž svetlíka je jednoduchá, systém sa dodáva ako kompletná stavebnica priamo na stavbu. Dodacia lehota je cca. 4 týždne od zamerania.

Bazénové prekrytia

Takisto vyrábame aj bazénové prekrytia a to posuvné alebo pevné.

Pre viac informácií o prekrytiach bazénov kliknite sem.

Menu
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email
Zatvoriť menu